Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 19:00

Sob: 9:00 - 17:00

Isabell

Fryzjerstwo • Spa Isabell

Salon Spa Isabell oferuje profesjonalne usługi fryzjerskie, które pozwolą Ci stworzyć wymarzoną fryzurę. Nasz doświadczony zespół fryzjerów zapewni Ci nowoczesne cięcia, koloryzację, stylizację oraz pielęgnację włosów. Niezależnie od tego, czy szukasz świeżego looku, eleganckiego upięcia czy kompleksowej transformacji, Salon Spa Isabell jest idealnym miejscem, aby poczuć się pięknie i zadbana od głowy do stóp.

Strzyżenie damskie

Cena: 80-150zł

Strzyżenie wykonujemy sugerując się wskazówkami klienta, dobierając je do jego urody, a także inspirując się najnowszymi trendami we fryzjerstwie. Podczas zabiegu dbamy nie tylko o wygląd, ale także o kondycję włosa, pielęgnując je najlepszymi na rynku preparatami.

Cena: 60-80zł

Strzyżenie wykonujemy sugerując się wskazówkami klienta, dobierając je do jego urody, a także inspirując się najnowszymi trendami we fryzjerstwie. Podczas zabiegu dbamy nie tylko o wygląd, ale także o kondycję włosa, pielęgnując je najlepszymi na rynku preparatami.

Strzyżenie męskie

Strzyżenie dziecięce

Cena: 50-70zł

Podczas zabiegu strzyżenia dziecięcego dokładamy szczególnych starań, aby wizyta przebiegła w niezwykle przyjemnej atmosferze, tak aby najmłodsi klienci z chęcią do nas wracali.

Cena: 60-120zł

Na usługę modelowania składa się mycie włosów z użyciem produktów najlepszych, profesjonalnych marek takich jak Joico oraz ich ułożenie wedle wskazówek klienta.

Cena: 200-700zł

Zabieg koloryzacji rozpoczynamy od przeprowadzenia gruntownego wywiadu z klientem w celu zrozumienia jego wizji. W pracy wykorzystujemy znajomość najnowszych trendów oraz wiedzę z zakresu analizy kolorystycznej, aby móc zachwycać naszych klientów. Stosujemy najlepsze farby i produkty pielęgnacyjne, które są gwarantem pięknych i zdrowych włosów po zabiegu.

Cena: 100-250zł

Do wykonania usługi używamy najlepszych produktów na rynku, takich firm jak Joico.

Fryzurę okolicznościową/upięcie wykonuje się na ważne okazje bądź imprezy, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze klientki wyglądały pięknie w tak wyjątkowym dla nich dniu. Wykorzystujemy znajomość najnowszych trendów oraz przeprowadzamy gruntowny wywiad, by zachwycić efektem finalnym. Do wykonania usługi używamy najlepszych produktów na rynku, takich firm jak Joico.

Fryzura okolicznościowa, upięcie

Rekonstrukcja włosów

Cena: 200-400zł

Do wykonania rekonstrukcji korzystamy z najlepszych produktów firmy Joico.

Rekonstrukcja  jest najtrwalszą i najbardziej skuteczną metodą likwidującą zniszczenia w łodydze włosa. Po zabiegu otrzymujemy zdrowy, świetlisty efekt, a włosy są wyraźnie grubsze i mocniejsze.

Cena: 250zł

Do wykonania zabiegu korzystamy z produktów najlepszych firm takich jak Joico.

Sauna jest zabiegiem pielęgnacyjnym i świetnie sprawdzi się w przypadku włosów suchych i zniszczonych. Pozwala ona na lepsze wniknięcie składników aktywnych zawartych w preparatach w głąb włosa. 

Sauna na włosy

Isabell
Spa Isabell

Fryzjerstwo

Odkryj wyjątkowy świat usług fryzjerskich w Salonie Spa Isabell! Nasz doświadczony zespół fryzjerów oferuje nowoczesne cięcia, koloryzację i stylizację, abyś mógł/mogła osiągnąć wymarzoną fryzurę. Przyjdź do naszego salonu i oddaj swoje włosy w ręce profesjonalistów, którzy sprawią, że będziesz wyglądał(a) i czuł(a) się doskonale.

fryzjerstwo
Cennik

Fryzjerstwo

 • Strzyżenie damskie

  80-150 ZŁ
 • Strzyżenie męskie

  60-80 ZŁ
 • Strzyżenie dziecięce

  50-70 ZŁ
 • Modelowanie

  60-120 ZŁ
 • Koloryzacja

  200-700 ZŁ
 • Fryzura okolicznościowa, upięcie

  100-250 ZŁ
 • Rekonstrukcja włosów

  200-400 ZŁ
 • Sauna na włosy

  140-260 ZŁ
Zapoznaj się z naszym portofolio

Galeria