Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 19:00

Sob: 9:00 - 17:00

Isabell

Oprawa oka • Spa Isabell

Salon Spa Isabell oferuje profesjonalną oprawę oka, która podkreśla naturalne piękno spojrzeń. Dzięki zręcznym rękom specjalistów, możesz wybierać spośród różnorodnych technik, takich jak precyzyjne henna brwi z regulacją, henna rzęs, henna pudrowa, laminacja brwi z farbką, lifting i laminacja brwi botoxem, aby stworzyć niezapomniany efekt. Niezależnie od okazji, salon zapewnia indywidualne podejście i dbałość o detale, abyś poczuł się pewnie i pięknie w każdej chwili.

Henna brwi z regulacją

Cena: 40zł

Czas zabiegu: 30min

Zabieg henny brwi polega na zafarbowaniu włosków oraz skóry specjalnym preparatem o żelowej lub proszkowej formule, którego kolor zostaje dobrany do typu urody klienta. Podczas regulacji brwi, usuwamy zbędne włoski pęsetą lub woskiem.

Cena: 20zł

Czas zabiegu: 30min

Henna rzęs polega na zafarbowaniu włosków specjalnym preparatem. Zabieg sprawdzi się idealnie osobom, które na co dzień nie używają tuszy do rzęs.

Henna pudrowa

Cena: 120zł

Efekt utrzymuje się nawet do 6 tygodni

Czas zabiegu: 1h

Henna pudrowa jest zabiegiem upiększającym o odżywczym działaniu. Nadaje ona wyraźny lecz naturalny wygląd przy tym wzmacniając włoski. Podczas wizyty wykonujemy geometrię brwi i odpowiednio aplikujemy preparat.

Cena: 120zł

Czas zabiegu: 1h

Laminacja brwi jest nowym trendem w kosmetyce. Pozwala ona ujarzmić i ułożyć włos w wybranym kierunku. Podczas zabiegu na brwi aplikowane są odżywcze preparaty, między innymi olejek arganowy, który sprawia, że włoski są mocne i lśniące. Farbka nadaje brwiom wyrazisty, lecz naturalny kolor.

Laminacja brwi z farbką

Lifting i laminacja rzęs z botoxem

Cena: 160zł

Czas zabiegu: 1h

Lifting i laminacja rzęs podkręca i podkreśla włoski. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą przyklejać sztucznych rzęs bądź zależy im na naturalnym wyglądzie. Podczas zabiegu aplikowane są odżywcze preparaty, nadające włoskom zdrowy połysk.

Isabell
Spa Isabell

Oprawa oka

W Salonie Spa Isabell możesz zanurzyć się w świecie nieskazitelnej oprawy oka, korzystając z szerokiego wyboru profesjonalnych zabiegów. Niezależnie od okoliczności, Salon Spa Isabell zapewni Ci spersonalizowane podejście, abyś czuła się pewna i olśniewająca w każdej sytuacji.

oprawa oka
Cennik

Oprawa
oka

 • Henna brwi z regulacją

  40 ZŁ
  Czas zabiegu: 0,5h
 • Henna rzęs

  20 ZŁ
  Czas zabiegu: 0,5h
 • Henna pudrowa

  120 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Laminacja brwi z farbką

  120 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Lifting i laminacja rzęs z botoxem

  160 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h