Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 19:00

Sob: 9:00 - 17:00

Isabell

Makijaż • Spa Isabell

Salon Spa Isabell oferuje profesjonalne zabiegi makijażu, w tym makijaż dzienny, wieczorowy i ślubny. Nasi wykwalifikowani makijażyści pomogą Ci stworzyć idealny look na każdą okazję. Od naturalnego, świeżego makijażu dziennego po efektowny i uwodzicielski makijaż wieczorowy, a także piękny i trwały makijaż ślubny, możesz być pewna, że zostaniesz wyczarowana pięknem i precyzją naszych profesjonalistów. Przyjdź do Salonu Spa Isabell i poczuj się olśniewająco w każdym momencie.

Makijaż dzienny

Cena: 100zł

Makijaż dzienny ma za zadanie podkreślić naturalne piękno kobiety. Zabieg rozpoczynamy od oczyszczenia twarzy oraz nałożenia na nią pielęgnacji. Kosmetyki, których używamy do tego typu make-up’u są delikatne o naturalnych odcieniach. Całość utrwalamy pudrem wykończeniowym.

Cena: 200-250zł

Makijaż wieczorowy wykonujemy na specjalne okazje oraz imprezy. Kosmetyki dobieramy do urody, kreacji oraz upodobań klientki. Na życzenie aplikujemy kępki rzęs, podkreślające oczy. Całość utrwalamy profesjonalnym fixerem, dzięki czemu makijaż jest niezwykle trwały.

Makijaż wieczorowy lub ślubny

Isabell
Spa Isabell

Makijaż

Odkryj magię piękna w Salonie Spa Isabell! Profesjonalne zabiegi makijażu, trwała depilacja, luksusowe manicure i pedicure - wszystko to czeka na Ciebie. Wybierz nasz salon, aby poczuć się odprężona, piękna i pewna siebie. Przyjdź i oddaj się doświadczeniom, które podkreślą Twoją naturalną urodę i zapewnią niezapomniane chwile relaksu.

makijaż
Cennik

Makijaż

  • Makijaż dzienny

    100 ZŁ
  • Makijaż wieczorowy / ślubny

    200-250 ZŁ