Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 19:00

Sob: 9:00 - 17:00

O nas

Izabela Czekańska
Spa Isabell
Toruń • od 2006

salon spa isabell

Studio Spa Isabell zostało założone w 2006 r. przez mgr kosmetolog - Izabelę Czekańską. Jesteśmy ekskluzywnym salonem, który specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, kosmetyce i fryzjerstwie. Charakteryzujemy się najwyższej jakości usługami, na które składa się najlepszej klasy nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana Kadra. staliśmy się także ośrodkiem szkoleniowym i przekazujemy swoją wiedzę przyszłym specjalistom. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, by móc być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami, jakie przynosi branża kosmetyczna. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że mamy na swoim koncie szereg zadowolonych klientów oraz kursantów.

mgr kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale farmacji

Izabela Czekańska

Założycielka dwóch filii Studio Spa Isabell, które prowadzi z powodzeniem od wielu lat. Izabela studiowała w Łodzi na wydziale farmacji, gdzie zdobyła tytuł magistra. Założycielka ma także wykształcenie farmaceutyczne co często wykorzystuje w swojej pracy. Izabela jest prawdziwą pasjonatką swojego zawodu. Opracowała ona autorskie procedury zabiegowe, dzięki którym salon Isabell Spa był wielokrotnie nagradzany jako najlepsze Spa w Toruniu. Izabela ukończyła szereg szkoleń w kraju i za granicą. Uczyła się u najlepszych instruktorów, by zyskać tytuł linergistki Long Time Liner. Popularność przyniosła jej autorska metoda makijażu brwi - Power Powder, dla której klientki przyjeżdżają do Isabell Spa z całej Polski. Marzeniem Izabeli Czekańskiej była możliwość przekazania latami zdobywanej wiedzy. Jest ona certyfikowanym trenerem makijażu permanentnego, którego uczy w swoim centrum szkoleniowym. Co roku wypuszcza w świat dziesiątki ambitnych, wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Izabela ceni sobie rozwój i ciągle podnoszenie kwalifikacji. Ukończyła ona studia pielęgniarskie, by móc w profesjonalny i bezpieczny sposób wykonywać zabiegi z dziedziny medycyn estetycznej. Izabela Czekańska jest radosną, pełną życia i poczucia humoru osobą. Pracownicy cenią ją za profesjonalizm i pozytywną energię, którą wszystkich zaraża. Prywatnie uwielbia piesze wędrówki, sport oraz sztukę. Angażuje się ona w wiele akcji charytatywnych i pomoc potrzebującym.

Salon Spa Isabell

WSPÓŁPRACA

Isabell Spa jest luksusowym salonem kosmetologicznym, w którym stawiamy na jakość usług oraz produktów. Cyklicznie zdobywamy nagrody oraz wygrywamy konkursy na najlepsze Spa w regionie. O prestiżu naszego salonu świadczą zadowolone klientki oraz kursantki, których liczba wciąż rośnie. Isabell Spa początkowo zasłynęło z zabiegów na twarz, które opracowała założycielka - Izabela Czekańska. Korzystamy z najlepszych produktów topowych marek takich jak Dermalogica i Cell Fusion. Potwierdzenie ich skuteczności obserwujemy od wielu lat w formie efektów po wykonanych zabiegach. Pracujemy na najlepszych produktach fryzjerskich takich marek jak Goldwell i Joico, które przyczyniają się zdrowego i olśniewającego wyglądu włosów naszych klientek. Do wykonywania zabiegu manicure korzystamy z produktów wielu marek, natomiast zdecydowaną większość stanowią Indigo i Orly. To dzięki nim stylizacje są długotrwałe i bezpieczne.

PASJA, PROFESJONALIZM, EDUKACJA

SZKOLENIA

W centrum szkoleniowym Isabell Spa oferujemy szereg nowoczesnych kursów oraz szkoleń z dziedzin kosmetologii i fryzjerstwa. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów, na czele której stoi kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, założycielka Studio Spa Isabell - Izabela Czekańska. W centrum szkoleniowym pracujemy na najlepszej jakości produktach oraz topowych urządzeniach. Przekazujemy naszym kursantom wiedzę oraz dzielimy się latami zdobywanym doświadczeniem. Stawiamy nie tylko na rzetelną teorię, ale także solidną praktykę - podczas kursu zapewniamy pracę na modelkach. Zapraszamy do centrum szkoleniowego Studio Spa Isabell gdzie łączymy pasję, profesjonalizm i edukację.

Isabell
edukacja

Szkolenia

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szkoleń, skontaktuj się z nami.