Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 19:00

Sob: 9:00 - 17:00

Isabell

Manicure & Pedicure • Spa Isabell

Salon Spa Isabell oferuje wysokiej jakości manicure i pedicure, które zapewniają kompleksową pielęgnację dłoni i stóp. Wykwalifikowani specjaliści dbają o precyzję w wykonywaniu zabiegów, używając tylko najlepszych produktów i narzędzi, aby zapewnić klientom doskonały wygląd i zdrowie paznokci. Dodatkowo, atmosfera relaksu i luksusu w salonie tworzy idealne warunki do pełnego odprężenia i regeneracji.

Manicure klasyczny

Cena: 70zł

Czas zabiegu: 1h

Manicure klasyczny jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym paznokci z dodatkiem aplikacji lakieru. Podczas zabiegu skracamy paznokcie nadając im odpowiedni kształt, wycinamy skórki oraz aplikujemy lakier. Na paznokcie nakładamy kolejno: bazę, dwie warstwy wybranego koloru oraz top. Zabieg kończy aplikacja oliwki na skórki oraz kremu do rąk.

Cena: 80zł

Zabieg najlepiej wykonywać w serii co 2-3 tygodnie.

Czas zabiegu: 1h

Manicure japoński jest zabiegiem odżywczo-pielęgnacyjnym. Podobnie jak w przypadku manicure klasycznego, opracowuje się płytkę paznokcia oraz skórki. Odżywczość typu japońskiego polega na wtarciu w płytkę past o działaniu regeneracyjnym. Po zabiegu manicure japońskiego paznokcie są gładkie i błyszczące.

Manicure japoński

Manicure hybrydowy

Cena: 120zł

Czas zabiegu: 1,5h

Manicure hybrydowy jest metodą łączącą w sobie cechy manicure żelowego i klasycznego. Hybrydę wykonujemy na zdrowej i naturalnej płytce. Sam zabieg polega na opracowaniu paznokci i pomalowaniu specjalnymi lakierami utwardzanymi w lampie. Zaletami manicure’u hybrydowego jest trwałość (do 3 tygodni), wytrzymałość, estetyczny wygląd oraz brak konieczności oczekiwania na wyschnięcie lakieru.

Cena: 150zł

Czas zabiegu: 2h

Manicure żelowy jest jedną z najtrwalszych metod stylizacji paznokci. Polega ona na opracowaniu płytki paznokcia oraz aplikacji żelu wzmacniającego, a następnie lakierów utwardzanych w lampie. Manicure żelowy będzie najlepszą propozycją dla osób: z długimi paznokciami, mających problem z trwałością hybrydy, bądź tych potrzebujących specjalnego utwardzenia.

Manicure żelowy

Przedłużanie paznokci

Cena: 170-200zł

Stylizację powinno się uzupełniać co 3-4 tygodnie.

Czas zabiegu: 2,5h

Infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu składników aktywnych zawartych w wybranej ampułce za pomocą tlenu. Infuzja jest zabiegiem bankietowym, co oznacza, że zaraz po wykonaniu skóra jest gładka, rozświetlona i niepodrażniona. Zabieg poleca się wykonywać w seriach bądź jednorazowo przed

Cena: 30zł

Czas zabiegu: 30min

Hybryda bądź żel usuwane są za pomocą specjalistycznych frezów, zapewniających bezpieczne ściągniecie masy. Na oczyszczone paznokcie aplikowana jest odżywka wzmacniająca płytkę oraz oliwka nawilżająca skórki.

Usunięcie hybrydy/żelu

Zabieg parafinowy na dłonie

Cena: 60zł

Czas zabiegu: 30min

W skład zabiegu wchodzą: peeling skóry rąk, masaż oraz maska parafinowa. Jest to idealna propozycja dla osób o suchej i delikatnej skórze, potrzebującej odżywienia i nawilżenia.

Cena: 110-160zł

Czas zabiegu: 1,5h

Pedicure kosmetyczny jest zabiegiem dedykowanym zdrowej, bezproblemowej stopie i polega na odświeżeniu skóry stóp oraz pomalowaniu paznokci lakierem klasycznym lub hybrydowym. Zabieg składa się z takich elementów jak: moczenie stóp, opracowanie podeszwy, paznokci oraz skórek, peeling i malowanie.

Pedicure kosmetyczny

Pedicure leczniczy

Cena: 140-160zł

Czas zabiegu: 1,5-2h

Pedicure leczniczy jest dedykowany osobom zmagającym się z problemami w obrębie stóp. Polega on na usunięciu modzeli, nagniotków, odcisków lub skorygowaniu wrastających paznokci. Dodatkowo pedicure leczniczy odróżnia od klasycznego wykorzystanie skalpela chirurgicznego w celu usunięciu nagromadzonego martwego naskórka.

Isabell
Spa Isabell

Manicure & Pedicure

Odkryj pełen wachlarz luksusowych zabiegów oferowanych przez Salon Spa Isabell, w tym nie tylko manicure i pedicure, ale również szereg innych rozpieszczających doznań. Pozwól swoim dłoniom i stopom cieszyć się perfekcyjną pielęgnacją, a także skorzystaj z relaksujących masaży, odmładzających zabiegów na twarz i ciało.

manicure pedicure
Cennik

Manicure
& Pedicure

 • Manicure klasyczny

  70 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Manicure japoński

  80 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Manicure hybrydowy

  120 ZŁ
  Czas zabiegu: 1,5h
 • Manicure żelowy

  150 ZŁ
  Czas zabiegu: 2h
 • Przedłużanie paznokci

  170-200 ZŁ
  Czas zabiegu: 2,5h
 • Usunięcie hybrydy/żelu

  30 ZŁ
  Czas zabiegu: 0,5h
 • Zabieg parafinowy na dłonie

  60 ZŁ
  Czas zabiegu: 0,5h
 • Pedicure kosmetyczny

  110-160 ZŁ
  Czas zabiegu: 1,5h
 • Pedicure leczniczy

  140-160 ZŁ
  Czas zabiegu: 1,5-2h