Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 19:00

Sob: 9:00 - 17:00

Isabell

Zabiegi na ciało • Spa Isabell

W Studio Spa Isabell oferujemy szeroki zakres zabiegów na ciało, które obejmują kriolipolizę, radiofrekwencję, żelazko antycelulitowe oraz opalanie natryskowe. Kriolipoliza to innowacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej poprzez kontrolowane zamrażanie. Dzięki radiofrekwencji możemy poprawić elastyczność skóry i redukować cellulit. Zabieg żelazkiem antycelulitowym zapewnia głębokie oddziaływanie na tkankę tłuszczową, poprawiając jej wygląd i napięcie. Natomiast opalanie natryskowe daje efekt naturalnej opalenizny bez konieczności narażania skóry na szkodliwe promieniowanie UV. Nasza wykwalifikowana kadra i nowoczesny sprzęt gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo każdego zabiegu.

Kriolipoliza

Kriolipoliza jest zabiegiem modelującym oraz wyszczuplającym sylwetkę. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które chcą zredukować masę swojego ciała, a także je ujędrnić. Zabieg działa na zasadzie wymrażania komórek tłuszczowych, co skutkuje ich zniszczeniem oraz wydaleniem z organizmu. 

Kriolipolizę powinno się wykonać w serii 2-3 zabiegów z 2-3 miesięcznym odstępem.

 

CENNIK:

 • Brzuch – 2 miejsca

  800 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Brzuch – 4 miejsca

  1600 ZŁ
  Czas zabiegu: 2h
 • Boki – 2 miejsca

  800 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Tylna część ud – 2 miejsca

  800 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Zewnętrzna część ud – 2 miejsca

  800 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Wewnętrzna część ud – 2 miejsca

  800 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Pośladki – 2 miejsca

  800 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Ramiona część zewnętrzna – 2 miejsca

  600 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Ramiona część wewnętrzna – 2 miejsca

  600 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h
 • Dolna część pleców – 1 miejsce

  300 ZŁ
  Czas zabiegu: 30min
 • Dolna część pleców – 2 miejsca

  600 ZŁ
  Czas zabiegu: 1h

Cena: 150-250zł

Dla lepszego efektu zaleca się wykonanie serii 5-10 zabiegów co 7-14 dni

Radiofrekwencja ma za zadanie poprawić sprężystość i ujędrnienie skóry. Zabieg polega na wywołaniu efektu termicznego w tkankach, co skutkuje pobudzeniem fibroblastów do produkcji kolagenu. Fale RF obkurczają także komórki tłuszczowe, zapewniając efekt wyszczuplenia sylwetki.

Radiofrekwencja

Żelazko antycellulitowe

Cena: 80-150zł

Dla lepszego efektu zaleca się wykonać serię 10-15 zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

Żelazko antycellulitowe wykonuje się na różnych partiach ciała, działając na nie ujędrniająco oraz wyszczuplająco. Podczas jednego zabiegu wykorzystujemy trzy technologie: chromoterapię LED, elektrostymulację TENS oraz masaż próżniowy. Żelazko redukuje widoczny cellulit oraz obrzęki, a także dotlenia i ujędrnia tkanki.

Isabell
Spa Isabell

Zabiegi na Ciało

Korzystanie z zabiegów na ciało w Spa Isabell ma wiele korzyści, które przyczyniają się do poprawy ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Zabiegi te nie tylko poprawiają kondycję skóry, ale również mają działanie relaksujące, zapewniając ulgę po intensywnym dniu.

zabiegi na ciało