Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 19:00

Sob: 9:00 - 17:00

Isabell

Pakiety Spa • Spa Isabell

Salon Spa Isabell oferuje różnorodne Pakiety Spa, które zapewniają kompleksowe doznania relaksacyjne i pielęgnacyjne. Pakiet Isabell Spa składa się z autorskich masaży twarzy i ciała, które przywracają równowagę i odprężenie. Natomiast pakiet "Kraina relaksu dla dwojga" obejmuje masaż gorącymi olejami z aromaterapią, masaż twarzy oraz odżywczą maskę, które kompleksowo pielęgnują ciało i umysł. Jeśli przygotowujesz się na ważne wyjście, pakiet bankietowy jest idealnym wyborem, zawierającym manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy i indywidualnie dopasowany zabieg na twarz, który poprawi kondycję skóry, nadając jej jędrność i blask. Przyjdź do Salonu Spa Isabell i pozwól sobie na niezapomnianą przygodę z relaksem i pięknem.

Pakiet Isabell Spa

Cena: 350zł

Masaże zostały skomponowane przez mgr kosmetolog Izabelę Czekańską, która stworzyła je na bazie swojego wieloletniego doświadczenia w pracy z klientem.

Pakiet Isabell Spa składa się z autorskich masaży twarzy oraz ciała. Efektem zabiegów jest błogie uczucie relaksu, ale także lepsze napięcie i odżywienie skóry. 

Cena: 600zł

Kraina relaksu dla dwojga będzie idealnym pomysłem na prezent dla par bądź przyjaciół.

Na pakiet “Kraina relaksu dla dwojga” składają się: masaż gorącymi olejami z aromaterapią, masaż twarzy, a także odżywcza maska. Są to zabiegi, które niezwykle pozytywnie wpływają na duszę, ale także odżywczo na ciało.

Pakiet kraina relaksu dla dwojga

Pakiet bankietowy

Cena: 500zł

Specjaliści Isabell Spa dokładają wszelkich starań, aby nasze klientki czuły się pięknie i wyjątkowo.

Wybierając pakiet bankietowy, przygotujemy Cię na ważne dla Ciebie wyjście. W skład zestawu wchodzą: manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy (wraz z opracowaniem podeszwy stopy) oraz zabieg na twarz dostosowany do potrzeb klienta, który sprawi, że skóra będzie napięta i rozświetlona.

Cena: 250zł

Zmysłowy, czekoladowy zabieg, który zadba o Twoje ciało na kilku poziomach.

Kojący dotyk i aromatyczna czekolada.

Pakiet składa się z peelingu całego ciała , masażu gorącą czekoladą i maski odżywczej.

Czekoladowa rozkosz

Pakiet last minute

Cena: 390zł

Ten pakiet ekspresowo przygotuje Cię na ważne wyjście.

To idealnie skomponowany zabieg na twarz składający się z trzech etapów czyli dobrany indywidualnie peeling, masaż twarzy i maska.

Oprócz zabiegu na twarz na pakiet składają się : manicure klasyczny i modelowanie włosów.

Isabell
Spa Isabell

Pakiety Spa

Zapraszamy do Salonu Spa Isabell, gdzie czeka na Ciebie wyjątkowy świat Pakietów Spa! Oferujemy szeroki wybór kompleksowych pakietów, które sprawią, że poczujesz się odprężony, piękny i pełen energii. Odkryj nasze autorskie pakiety stworzone z myślą o Twoim relaksie i pięknie, abyś mógł oderwać się od codzienności i zatroszczyć się o swoje ciało i umysł. Skorzystaj z naszych unikalnych pakietów, które zapewnią Ci niezapomniane doświadczenia w sferze relaksu i pielęgnacji. Przyjdź do Salonu Spa Isabell i pozwól nam zatroszczyć się o Twój pełen blasku i harmonii wygląd.

pakiety spa
Cennik

Pakiety
Spa

 • Pakiet Isabell Spa

  350 ZŁ
 • Pakiet „Kraina relaksu dla dwojga”

  600 ZŁ
 • Pakiet bankietowy

  500 ZŁ
 • Czekoladowa rozkosz

  250 zł
 • Pakiet Last Minute

  390 zł