Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 19:00

Sob: 9:00 - 17:00

Isabell

Pakiety Spa • Spa Isabell

Salon Spa Isabell oferuje różnorodne Pakiety Spa, które zapewniają kompleksowe doznania relaksacyjne i pielęgnacyjne. Pakiet Isabell Spa składa się z autorskich masaży twarzy i ciała, które przywracają równowagę i odprężenie. Natomiast pakiet "Kraina relaksu dla dwojga" obejmuje masaż gorącymi olejami z aromaterapią, masaż twarzy oraz odżywczą maskę, które kompleksowo pielęgnują ciało i umysł. Jeśli przygotowujesz się na ważne wyjście, pakiet bankietowy jest idealnym wyborem, zawierającym manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy i indywidualnie dopasowany zabieg na twarz, który poprawi kondycję skóry, nadając jej jędrność i blask. Przyjdź do Salonu Spa Isabell i pozwól sobie na niezapomnianą przygodę z relaksem i pięknem.

Pakiet Isabell Spa

Cena: 350zł

Masaże zostały skomponowane przez mgr kosmetolog Izabelę Czekańską, która stworzyła je na bazie swojego wieloletniego doświadczenia w pracy z klientem.

Pakiet Isabell Spa składa się z autorskich masaży twarzy oraz ciała. Efektem zabiegów jest błogie uczucie relaksu, ale także lepsze napięcie i odżywienie skóry. 

Cena: 600zł

Kraina relaksu dla dwojga będzie idealnym pomysłem na prezent dla par bądź przyjaciół.

Na pakiet “Kraina relaksu dla dwojga” składają się: masaż gorącymi olejami z aromaterapią, masaż twarzy, a także odżywcza maska. Są to zabiegi, które niezwykle pozytywnie wpływają na duszę, ale także odżywczo na ciało.

Pakiet kraina relaksu dla dwojga

Pakiet bankietowy

Cena: 500zł

Specjaliści Isabell Spa dokładają wszelkich starań, aby nasze klientki czuły się pięknie i wyjątkowo.

Wybierając pakiet bankietowy, przygotujemy Cię na ważne dla Ciebie wyjście. W skład zestawu wchodzą: manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy (wraz z opracowaniem podeszwy stopy) oraz zabieg na twarz dostosowany do potrzeb klienta, który sprawi, że skóra będzie napięta i rozświetlona.

Isabell
Spa Isabell

Pakiety Spa

Zapraszamy do Salonu Spa Isabell, gdzie czeka na Ciebie wyjątkowy świat Pakietów Spa! Oferujemy szeroki wybór kompleksowych pakietów, które sprawią, że poczujesz się odprężony, piękny i pełen energii. Odkryj nasze autorskie pakiety stworzone z myślą o Twoim relaksie i pięknie, abyś mógł oderwać się od codzienności i zatroszczyć się o swoje ciało i umysł. Skorzystaj z naszych unikalnych pakietów, które zapewnią Ci niezapomniane doświadczenia w sferze relaksu i pielęgnacji. Przyjdź do Salonu Spa Isabell i pozwól nam zatroszczyć się o Twój pełen blasku i harmonii wygląd.

pakiety spa
Cennik

Pakiety
Spa

  • Pakiet Isabell Spa

    350 ZŁ
  • Pakiet „Kraina relaksu dla dwojga”

    600 ZŁ
  • Pakiet bankietowy

    500 ZŁ